Lėktuvų bilietai ir nebrangūs skrydžiai į visą pasaulį

lektuvas34

Lėktuvų bilietai iš skrendampigiau.lt - pas mus rasite pigius lektuvo bilietus į visą pasaulį. Skriskite pigiau, raskite bilietą lengviau - pagalba telefonu visą parą.

Kuomet planuojate kelionę lėktuvu, tenka patirti nemenkų išlaidų: lėktuvų bilietai dažnai atsieina pakankamai daug. Tačiau gudresni keliautojai „medžioja“ pigius bilietus. Kodėl gi Jums nepabandžius rasti pigius lėktuvų bilietus taip pat?
Visų pirma, Jums reikia žinoti kada ir kur turite būti. Kur kas parankiau jei data gali nežymiai skirtis, o oro uostas tiktų ne konkretus vienas, bet keli (pavyzdžiui aplink Londoną yra net 5 oro uostai ir dar daugybė mažesnių privatiems lėktuvams). Kitaip tariant, kuo daugiau galimybių ką nors keisti, tuo daugiau šansų skristi ypač pigiai. Žinodami kryptį ir apytikslę datą pradėkite ieškoti skrydžių į pasirinktus miestus ar regionus. Ieškodami įvertinkite skrydžio pirmyn ir atgal (jei skrendate žinodami kada grįšite) kainą, tai leis lengviau sutaupyti. Data taip pat labai svarbi. Dažnai skrydžiai vieną dieną gali būti net kelis kartus brangesni nei kitą. Be to, svarbus ir paros laikas. Nepatogaus laiko skrydžiai, pavyzdžiui nusileidžiant oro uoste 3 val. nakties, gali būti ženkliai pigesni.

Lėktuvo bilietus pirkite išmintingai

Kuomet Jūsų kelionės kryptimi nepavyksta rasti pigių skrydžių, pamėginkite ieškoti ne tiesiogiai. Tai yra, raskite skrydį į reikiamą miestą iš kokio nors kito didesnio miesto, pasiekiamo pigiais skrydžiais iš Lietuvos. Taip Jums atsivers gerokai didesnės galimybės, galėsite rinktis iš gausesnio oro linijų kiekio ar tiesiog atsivers šansas rasti tikrai pigų skrydį.

Dar viena gudrybė – skrydžiai iš kito to paties miesto oro uosto. Pavyzdžiui, randate lėktuvų bilietus iš Vilniaus į Londono Gatviko oro uostą, tačiau Jums reikia pasiekti Ispanijos sostinę Madridą, o skrydis iš Gatviko į Madridą kainuoja 5 kartus daugiau nei skrydis iš Londono Stanstedo oro uosto. Svarbu tik pasilikti pakankamai laiko pervažiavimui tarp oro uostų. Šiuo metu siūlomos tikrai patogios galimybės kelionėms iš vieno į kitą oro uostą beveik visuose didesniuose miestuose Europoje. Atkreipiame dėmesį, kad pavyzdys išgalvotas ir nebūtinai atitinka realią situaciją.

Daugybė žmonių pasinaudoja tokia galimybe ir ieško pigių skrydžių, nes sugaišdami tik šiek tiek daugiau laiko sutaupo pakankamai didelę pinigų sumą, tad ir Jums vertėtų išmėginti tokį būdą kelionėms, jei iki šiol nesate ieškoję ir išmėginę pigių skrydžių.

Skrydžiai ne tik saugūs, bet ir ekonomiški

Manote, kad pigūs lėktuvo bilietai kuo nors prastesni? Faktiškai nėra jokių esminių skirtumų nuo ekonominės klasės. Retai, tačiau pasitaiko, kad pigūs skrydžiai įtrauktų ir registruoto bagažo galimybę, o tai kone vienintelis skirtumas nuo reguliarų skrydžių kainų. Žinoma, labai daug kas priklauso ir nuo skrydžių bendrovės: vienos siūlo maitinimą, kitos ne, vienose salonai erdvūs, kitose pakankamai ankšti, tačiau visų Europoje skraidančių oro linijų lėktuvai ir įgula atitinka griežtus saugumo reikalavimus, tad skristi visuomet yra pakankamai saugu (statistiškai tai saugiau nei keliauti žemės transportu).