RyanAir mobilioji programėlė

ryanair programeleSkrendamPigiau.lt primena, kad pas mus užsisakius skrydį su RyanAir aviakompanija galima naudotis RyanAir mobiliąją programėle. Tam, kad matytumėte savo skrydi reikia papildomai suvesti skrydžio numerį bei elektroninio pašto adresą.

Atsidarę programėlę pasirinkite "Manage trip" skiltį. Jei atsidariusiame lange nėra informacijos apie jūsų artimiausią skrydį - pasirinkite "email adress" skiltį ir joje nurodykite rezervacijos numerį bei savo elektroninį paštą. Taip galėite valdyti savo kelionę iš mobiliojo telefono. Lygiai tokia pati procedūra galioja ir jei pirkote bilietus tiesiogiai iš RyanAir, bet nebuvote prisijunges prie savo turimos paskyros.

Jei teisingai atliksite aukščiau nurodytu pasirinkimus, turėtumėte matyti kiek laiko liko iki artimiausio skrydžio. Programėlėje bus pateikiama ir kita svarbi informacija, tokia kaip skrydžio laikas, nusileidimo oro uose laikas, iš koio oro uosto reikia skristi. Na ir žinoma svarbiausias pliusas - elektroniniai įlaipinimo talonai. Jums nebereikės spausdinti bilietų namuose, pakanka tik su savimi turėti išmanųjį telefoną.

Pasirinkus skiltį "boarding pass" matysite įlaipinimo talonus. Jei pirkote bilietą keliems šeimos nariams ar draugams kurie keliauja kartu - matysite ir jų įlaipinimo talonus. Taigi pakanka tik vieno išmanaus telefono, kad visa šeima galėtų saugiau ir patogiai keliauti.

Primename, kad visi pas mus nupirkti bilietai yra atvaizduojami ir RyanAir interneto svetainėje. Jei prisiregistravę ar prisijungę prie savo turimos RyanAir paskyros bilietų nematote, juos taip pat galima pridėti nurodžius užsakymo numerį bei elektroninį paštą.

Renkamės skrydžio klasę

Tūkstančiai lietuvių kas dieną kyla ir leidžiasi Vilniaus ir Kauno oro uostose. Vieni keliauja dėl pramogos, kiti grįžta iš verslo susitikimų, dar kitiems lėktuvas yra vienintelis būdas patogiai aplankyti artimus žmones, gerus draugus ar buvusius kolegas. Kiekvienas skrydis turi šiokių tokių pasirinkimų.

Reguliarūs skrydžiai ekonomine klase yra tai, kas įprasta daugumai, tiek keliaujant atostogauti, tiek grįžtant į gimtinę aplankyti artimųjų, tiek ir lankantis užsienyje daugiau darbo reikalais. Dažniausiai tokios klasės lėktuvų bilietai kainuoja nei labai daug, nei itin pigiai, suteikiamos visos įprastos paslaugos, kurių įvairovė priklauso nuo konkrečios aviakompanijos ar net jos maršruto.

Plačiau

Atostogas rinkitės ir pagal skrydžių kainą

Planuojate šeimos atostogas, tačiau niekaip neišsirenkate, kur galėtumėte pailsėti? Pasirinkti tinkamą kurortą ar miestą nėra labai lengva, kiekvienas ieško savų metodų, pavyzdžiui, varto kelionių gidus, nagrinėja kitų keliautojų atsiliepimus, tačiau kai kurie tiesiog peržiūri kainas ir keliauja ten, kur bendras atostogų biudžetas būtų mažesnis. Prie to labai tinkamai prisideda pigūs skrydžiai.

Nepaisant pigių skrydžių gausos, populiarūs tarp turistų kurortai retai sulaukia ypatingai žemų kainų. Žinoma, išimčių būna, bet išimtys nėra taisyklė ir dėl pigių skrydžių ko gero tektų kaip reikiant pakoreguoti atostogų trukmę ar laiką. Visgi, jei vieta Jums nėra svarbi, laikas gali būti šiek tiek redaguojamas – pasirinkimo galimybės Jums bus tikrai plačios.

Plačiau

Net brangūs miestai gali būti aplankomi pigiai

Pigūs skrydžiai vilioja? Kodėl gi jų neišmėginus. Savaitgalio apsipirkimas Londono centre, naktinis šėlsmas Vokietijoje ar poros dienų ekskursija po Oslą – visa tai gali būti pasiekiama pigių skrydžių dėka, o tai reiškia – vos keliolika eurų už kelionės lėktuvu bilietus.

Kai kurie savaitgalį vykstantis į svečią miestą net neieško nakvynės vietos, nes pasirenka nemiegančius pramogų rajonus, išmėgina kuo daugiau atrakcijų ir mėgaujasi kiekviena trumpųjų atostogų akimirka. Prisijunkite prie tokių keliautojų ir Jūs, jei tik turite energijos, kurią norisi išlieti įdomiai.

Plačiau

Aviakompanijų taupymo planai ir juokingi, ir pavojingi

Apie skrydžius ir lėktuvus dažniausiai žinome tik tiek, kiek užtenka įsigyti bilietus ir pasinaudoti gauta paslauga. Retas gilinasi į orlaivio modelį, smulkmenas lėktuvo salone ar net maisto patiekimo laiką. Tačiau skrydžių bendrovės net menkiausioms smulkmenoms skiria nemažai dėmesio ir tai padeda joms sutaupyti nemažai lėšų, taip atsiranda ir pigūs skrydžiai.

Viena nedidelė smulkmena, kaip šioks toks delsimas patiekti vakarienę naktinio skrydžio metu, padeda sutaupyti nemažai maisto. Paprasčiausia to priežastis, daug keleivių užmiega, o miegančio niekas nežadina tam, kad patiektų jam maistą. Pabandykite atkreipti dėmesį į tai, jei skrisite vėlai vakare ar naktį.

Plačiau