Atostogas rinkitės ir pagal skrydžių kainą

Planuojate šeimos atostogas, tačiau niekaip neišsirenkate, kur galėtumėte pailsėti? Pasirinkti tinkamą kurortą ar miestą nėra labai lengva, kiekvienas ieško savų metodų, pavyzdžiui, varto kelionių gidus, nagrinėja kitų keliautojų atsiliepimus, tačiau kai kurie tiesiog peržiūri kainas ir keliauja ten, kur bendras atostogų biudžetas būtų mažesnis. Prie to labai tinkamai prisideda pigūs skrydžiai.

Nepaisant pigių skrydžių gausos, populiarūs tarp turistų kurortai retai sulaukia ypatingai žemų kainų. Žinoma, išimčių būna, bet išimtys nėra taisyklė ir dėl pigių skrydžių ko gero tektų kaip reikiant pakoreguoti atostogų trukmę ar laiką. Visgi, jei vieta Jums nėra svarbi, laikas gali būti šiek tiek redaguojamas – pasirinkimo galimybės Jums bus tikrai plačios.

Pigiai šeimos pasiekia ne tik Europos pietuose esančius kurortus, bet ir tarp turistų populiarias vietoves Šiaurės Afrikoje, Arabų pusiasalyje ar kitose pasaulio vietose. Kiek rečiau randami pigūs skrydžiai per Atlantą ir į tolimąją Aziją, Australiją, tačiau ir šiuos pasaulio kraštus yra teorinė galimybė pasiekti vien pigiais skrydžiais, tik tam jau reikės skirti labai daug laiko, tiek ieškojimui, tiek pačiam keliavimui. Be to, vargu ar tai bus priimtina šeimoms su vaikais – toks keliavimas populiaresnis tarp kuprinėtojų ir draugų kompanijų.

Pigūs skrydžiai beveik niekuomet nesuteikia galimybės nemokamai pasinaudoti registruoto bagažo paslauga, tad leidžiantis atostogauti reikia apie tai pagalvoti iš anksto ir numatyti papildomų lėšų bagažui. Žinoma, galima ieškoti būdų išsiversti vien tik su rankiniu bagažu, tačiau taupiai susipakuoti savo daiktus ir pasiimti viską, ko reikia geba tik vienetai keliautojų, net ir labai dažnai keliaujančių.

Kiti nepatogumai, kuriuos įvardija trūkumų ieškotojai nėra tokie svarbūs, tai daugiau komforto ir garantijų klausimas. Kalbant apie garantijas, kur kas daugiau išpešite papildomai apdraudę savo šeimą kelionių draudimu. Tokiu atveju galėsite tikėtis ne tik greitos išmokos neįvykus kelionei, sulaukus didelės pakilimo delsos ar kitų problemų oro uoste, bet ir būsite tikri dėl gydymo traumų atveju ar įvykus kitoms nelaimėms kelionės metu. Be abejo, jei pasirinksite atitinkamą draudimo rūšį (besidraudžiant internetu ypač atidūs turėtų būti tie, kurie atostogų metu žada nardyti ar slidinėti).

Tiek pigūs skrydžiai, tiek ir brangesni, įprastos kainos lėktuvų bilietai suteikia panašias garantijas, atitinka taisykles, kurias nustato kiekviena šalis savo įstatymais, tad baimintis, jog pasirinkus pigius skrydžius kelionė gali neįvykti, nederėtų. Aišku, verta atidžiai skaityti sąlygas ir taisykles, ypatingai susijusias su bilietų keitimu, skrydžių atidėjimu ir susijusius punktus. Jei kyla abejonių, kreipkitės į skrydžių bendrovę ar tarpininką, pasikonsultuokite ir išsiaiškinkite. Nors ir suprantamas noras įsigyti bilietus kuo greičiau, kartais verčiau pernelyg neskubėti, nes kiekviena klaida gali kainuoti nemažą sumą pinigų ar sugadinti atostogas nepataisomai.