Net brangūs miestai gali būti aplankomi pigiai

Pigūs skrydžiai vilioja? Kodėl gi jų neišmėginus. Savaitgalio apsipirkimas Londono centre, naktinis šėlsmas Vokietijoje ar poros dienų ekskursija po Oslą – visa tai gali būti pasiekiama pigių skrydžių dėka, o tai reiškia – vos keliolika eurų už kelionės lėktuvu bilietus.

Kai kurie savaitgalį vykstantis į svečią miestą net neieško nakvynės vietos, nes pasirenka nemiegančius pramogų rajonus, išmėgina kuo daugiau atrakcijų ir mėgaujasi kiekviena trumpųjų atostogų akimirka. Prisijunkite prie tokių keliautojų ir Jūs, jei tik turite energijos, kurią norisi išlieti įdomiai.

Nebūtina leistis į bemiegių naktų kelionę norint pabėgti nuo visko ir nors trumpai pailsėti. Pastaruoju metu vis daugiau būdų atsiranda norintiems rasti pigią nakvynę. Tai ir nakvynės namai, ir nakvynė pas vietos gyventojus, ir kiti variantai, kurie leidžia geriau pažinti tos šalies kultūrą ir žmones, o išlaidas sumažinti bent per pusę. Manote, tai nerealu? Pasidomėkite daugiau ir rasite pigios nakvynės net ir brangiausiuose pasaulio miestuose, tarp kurių įvardijamas Londonas, Oslas ir dar keli Europos miestai, kuriuose viešbučių kainos tikrai kandžiojasi.

Keliauti minimalios išlaidomis ypatingai pamėgo studentai. Iš jų galima daug ko pasimokyti, ypač planuojant kelionės kryptį, ieškant lėktuvų bilietų ar nakvynės vietos, o ir susikrauti kuprinę ar lagaminą jauni žmonės išmokę geriau nei patyrę turistai. Be abejonės, tai sakytina toli gražu ne apie kiekvieną.

Kelionės planavimas, ko gero, turėtų prasidėti nuo lėktuvų bilietų paieškos. Jei žinote apytikslę savo atostogų datą, žvilgtelėkite, kokios skrydžių kainos tuo metu vyrauja Jus dominančiomis kryptimis. Pasirinkite kuo mažiau filtrų, rinkitės ne konkrečiai dienai, o paįvairindami keletą dienų pirmyn ir atgal – tokiu būdu turėsite didesnę galimybę rasti ne tik pigius skrydžius, bet ir ypač pigius skrydžius, kurių kaina galbūt nesieks net 10 eurų į vieną pusę. Skamba nerealiai, tačiau tai tikrai įmanoma.

Visgi, jei skrendate kiek toliau, tenka persėsti – pigūs skrydžiai būna kiek brangesni, o kelionės trukmė gali labai išaugti. Jei nesibaiminate kelių oro uoste praleistų valandų – puiku, nes tai leis Jums sutaupyti daug pinigų, būsite tikri, kad nepavėluosite į kitą lėktuvą (ypač jei persėdimas ypatingai dideliame oro uoste).

Tiek privalumų, tiek ir trūkumų pigūs skrydžiai turi nemažai. Tačiau visa tai susideda į bendrą vertinimą ir kiekvieno žmogaus pasirinkimas yra individualus, jei vienam pigūs skrydžiai tinka kone kiekvienai kelionei, tai kitam žmogui priimtinas skraidymas tik verslo klase. Atitinkamai skiriasi skrydžio kaina, teikiamos paslaugos ir dar šis bei tas.

Išsirinkite, kas Jums yra priimtina, pagalvokite apie pigius skrydžius, pigią nakvynę ir Jūsų kelių dienų atostogos kainuos ne ką brangiau nei trumpas išvykimas prie jūros Lietuvoje ar netgi į sodą, kaimą. Mėgaukitės galimybėmis, keliaukite ir pažinkite pasaulį.